RU

Продаж пива і слабоалкогольних напоїв збираються обмежити

23.09.2008, 11:27

З метою посилення безпеки дорожнього руху, поліпшення фізичного і психічного здоров'я громадян, а також наближення норм законодавства до європейських стандартів у зв'язку з проведенням в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу народні депутати України пропонують обмежити продаж і споживання в Україні пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв. Про це свідчить проект закону

"Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів"

(стосовно обмеження продажу пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв) № 2735, зареєстрованого в парламенті 16 вересня.

Зокрема, крім алкогольних і тютюнових виробів, пропонується заборонити продаж також і пива, і слабоалкогольних напоїв особам, що не досягли 18 років, а також особами, що не досягли зазначеного віку.

Крім того, законопроект встановлює місця, в яких пропонується ввести заборону на продаж пива і слабоалкогольних напоїв. Зокрема вздовж автомобільних доріг; у місцях стоянок і парковки автотранспорту; автозаправних станціях, які не мають обладнаних об'єктів громадського харчування з відокремленим входом для відвідувачів; із лотків, автомашин, автопричепів та інших, не призначених для цього місцях торгівлі.

Автори документа також наполягають на введенні положення, згідно з яким продавець пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів має право вимагати у покупця, який купує пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої або тютюнові вироби, документ, який засвідчує його вік, якщо у продавця виникли сумніви стосовно досягнення покупцем 18-річного віку.

Крім того, пропонується також дозволити продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив для споживання на місці тільки підприємствам громадського харчування і спеціалізованим відділам, які мають статус підприємств громадського харчування, підприємств з універсальним асортиментами товарів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини