RU

Продаж ліків на ТБ обмежать

17.12.2008, 15:05

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" N3081, яким обмежується телепродаж лікарських засобів. За таке рішення проголосувало 236 народних депутатів.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, необхідність прийняття таких змін до Закону України "Про рекламу" викликана, за твердженням авторів документа, приєднанням України до Європейської конвенції про трансграничне телебачення.

Згідно з положеннями законопроекту, телепродажем є окремий вид реклами, яка транслюється по телебаченню і містить публічну пропозицію укласти договір купівлі-продажу відносно певного товару.

Зокрема, забороняється спонсорування теле- і радіопередач з використанням назв лікарських засобів і конкретних медичних послуг, які надаються і розповсюджуються тільки за вказівкою (рецептом) лікаря. Також забороняється телепродаж лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, а також медичних послуг.

Крім того, згідно із законопроектом, трансляцію фільмів за умові їх тривалості понад 45 хвилин, дозволяється переривати рекламою або іншим матеріалом через кожні 45 хвилин.

ЗМІ і реклама: добірка новин>>>

Фармацевтичний ринок: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини