Приватна тяга на залізниці. Визначився перший учасник експерименту

27.08.2020, 15:32
Приватна тяга на залізниці. Визначився перший учасник експерименту - Фото
Фото: прес-служба УЗ

Міністерство інфраструктури визначило першого учасника експериментального проекту по допуску приватних локомотивів на деяких напрямках залізничних шляхів загального користування, повідомляється на сайті міністерства.

Переможцем стала ТОВ "Українська локомотивобудівна компанія". Вона буде здійснювати курсування приватних локомотивів на таких напрямках:

Стрий - Івано-Франківськ;
Тернопіль - Шепетівка;
Шепетівка - Калинівка 1;
Старокостянтинів 2 - Гречани;
Старокостянтинів 1 - Гречани;
Старокостянтинів 2 - Калинівка ;
Старокостянтинів 1 - Калинівка 1 ,
Гусятин - Ярмолинці - Гречани;
Кам'янець-Подільський - Гуменці - Балин - Дунаївці - Ярмолинці - Гречани.

Комісія з відбору розглянула 23 заявки від десяти приватних компаній. За дев'яти заявами від трьох компаній прийнято рішення відмовити в участі в експериментальному проекті з різних причин.

ТОВ "Українська локомотивобудівна компанія" засноване в 2016 році і має статутний капітал 3000 грн. Кінцевими власниками є інвестиційна компанія Євразія та В'ячеслав Якубовський.

За даними  Наші гроші, партнером Якубовського по ТОВ "Українська локомотивобудівна компанія" раніше була Юлія Павличенко - засновниця ТОВ "Максмед Інтернешнл", відомого раніше масовим блокуванням тендерів УЗ через Антимонопольний комітет. У фірми "Торговий дім  Синергія" Якубовського також був спільний директор з ТОВ "Торум" з групи Трейд Коммодіті.

Всі ці чотири компанії прописані в бізнес-центрі "Євразія" по вул. Жилянська, 75. Там же робочий кабінет має Андрій Адамовський, інвестор ТОВ "Трейд Коммодіті" і бізнес-партнер колишнього народного депутата від БПП Олександра Грановського.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина