RU

Приватизація ОПЗ не відбулася

29.09.2009, 16:20

Комісія Фонду державного майна України (ФДМУ) скасувала результати конкурсу з приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод".

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що сьогодні під час конкурсу з продажу акцій Одеського припортового заводу відбувалася змова трьох учасників для того, щоб за безцінь купити підприємство. "І зараз в прямому ефірі було видно, як відбувалася змова трьох учасників для того, щоб за безцінь купити Одеський припортовий завод. І в прямому ефірі було видно, як зривався цей аукціон. Було видно, як вони свої домовленості зробили публічними... І тому, як завжди, ця приватизація, за їхніми розрахунками, повинна пройти на основі корупції, в тіні і за безцінь. Я цього не дозволю. Тому цей, по суті, зведений нанівець проект, який повинен був дійсно стати прикладом відсутності корупції, щойно комісія Фонду держмайна відмінила. Приватизація визнана такою, що пройшла за змовою, і ми не допустили того, щоб, як завжди, тіньові клани в Україні розбирали державну власність", - сказала Ю.Тимошенко.

Раніше сьогодні стало відомо, що ТОВ "Нортіма" виграло конкурс-аукціон з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод", запропонувавши на 1 млрд.грн. більше суми, заявленої Фондом державного майна - суму у 5 млрд.грн.

ТОВ "Нортіма" в минулому році під час чергової спроби продати ОПЗ представляла інтереси бізнесмена і співвласника ВАТ "Дніпроазот" Ігоря Коломойського.

Відео надано "5 каналом"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини