RU

ПриватБанку не вдалося оскаржити заборону суду про вилучення у структур Коломойського АЗС

25.02.2021, 14:08
ПриватБанку не вдалося оскаржити заборону суду про вилучення у структур Коломойського АЗС - Фото
Мережа АЗС ANP (фото: ANP/Facebook)

ПриватБанк не зміг оскаржити заборону суду про вилучення 247 АЗС, пов'язаних із групою "Приват". Про це пише Finbalance.

Господарський суд Києва відмовився задовольнити заяву ПриватБанку про скасування заходів забезпечення позову, згідно з якими йому було заборонено вилучати 247 АЗС, переданих у фінансовий лізинг у 2016 році 15 компаніям, пов'язаним з ексвласниками банку.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Також суд заборонив вчиняти дії, спрямовані на обмеження в користуванні цими АЗС 38 компаніями, які взяли в оренду зазначені АЗС у компаній-лізингоодержувачів.

Мережа АЗС групи Приват складається з понад 1500 заправок, що працюють під 11 брендами. Це найбільша консолідована мережа в країні. У низці регіонів вони займають понад 40% на ринку. Формально управління мережею АЗС Привату здійснюють понад 50 юридичних осіб, які змінюються з інтервалом року.
  • У 2016 році 15 компаній з орбіти Приват Ігоря Коломойського уклали з ПриватБанком низку договорів фінансового лізингу на 247 АЗС у 20 областях України. Надалі ці АЗС були передані 38 компаніям-орендарям. Заборгованість 14 з 15 компаній-власників АЗС за договорами лізингу перевищує 2 млрд грн.
  • У березні 2020 року ПриватБанк хотів розірвати договори лізингу на 247 АЗС. Тоді суд заборонив банку повертати АЗС.
  • 25 січня 2021 року Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу ПриватБанку і скасував рішення суду, яке забороняло банку вживати будь-які дії щодо повернення 247 АЗС.
  • На початку лютого суд заборонив ПриватБанку здійснювати будь-які дії щодо стягнення і вилучення близько 247 АЗС.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини