RU

ПриватБанк заявив про погрози на адресу керівництва

05.11.2020, 08:23
ПриватБанк заявив про погрози на адресу керівництва - Фото
Фото: depositphotos.com

ПриватБанк направив заяву до Нацполіції з вимогами розслідувати факти погроз особистої розправи, що надійшли на адресу топменеджера банку, щоб залучити їхніх авторів до відповідальності. Про це йдеться в заяві ПриватБанку, пише Finbalance.

У банку стверджують, що отримання особистих повідомлень із погрозами фізичної розправи є черговою спробою дестабілізації роботи банку і елементом персонального тиску і переслідування його керівництва.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"Є підстави і факти вважати, що погрози пов'язані з безпосереднім виконанням топменеджером банку своїх обов'язків. Зокрема, це стосується реалізації стратегії банку щодо врегулювання проблемної заборгованості за кредитами фізичних і юридичних осіб", – йдеться в заяві.

За словами голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла, завдяки трансформації, після націоналізації ПриватБанк став одним із найбільших донорів державного бюджету.

"Шантаж і особисті погрози, так само як інші елементи тиску, які здійснюються щодо керівництва ПриватБанку протягом чотирьох років, мають на меті залякування та гальмування процесів, пов'язаних з ефективною трансформацією банку. Таке переслідування є незаконним і неприйнятним у сучасному суспільстві", – цитує слова Крумханзла НВ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини