ПриватБанк виграв у Коломойського апеляцію в Лондонському суді

15.10.2019, 13:34
ПриватБанк виграв у Коломойського апеляцію в Лондонському суді - Фото
Фото: depositphotos.com

Розгляд між ПриватБанком і його колишніми власниками продовжиться в суді Лондона

доповнено

Апеляційний суд Лондона і Уельсу задовольнив скаргу ПриватБанку на рішення суду першої інстанції, який відмовився від позову держбанку до колишніх власників Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову. Про це повідомило LIGA.net джерело в ПриватБанку, а також агентство Bloomberg.

Рішення суду означає, що арешт активів Коломойського продовжиться, а Лондонський суд почне розгляд за позовом Привату по суті.

Інформацію про перемогу Привату підтверджують в самому банку. Як повідомляє прес-служба, судді Апеляційного суду прийшли до висновку, що "банк має достатню для судового розгляду справу для повного відшкодування $19 млрд [включаючи відсотки - $3 млрд] як заявлено в позовних вимогах", і що судовий наказ про всесвітній арешт активів залишається в силі.

Апеляційний суд постановив, що, "за обставин, коли позов про шахрайство передбачає, що визначено суддею як шахрайство і відмивання коштів в особливо великих розмірах", то позов банку повинен розглядатися по суті в Англії.

Слухання в Апеляційному суді Лондона проходило в кінці липня у відкритому режимі протягом п'яти днів. 

У грудні 2017 року ПриватБанк подав позов до Високого суду Лондона проти колишніх власників і шести компаній, які їм імовірно належать або знаходяться під їх контролем. Йдеться про фірми Teamtrend, Trade Point Agro, Collyer, Rossyan Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і Ukrtransitservice. Як забезпечувальний захід суд заарештував по всьому світу активи екс-власників банку і зазначених компаній на суму більше $2,5 млрд.

У листопаді 2018 року Високий суд Лондона вирішив, що йому не підсудна ця справа, але визнав ПриватБанк жертвою масштабних шахрайських дій.
<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>
<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы