ПриватБанк виграв справу у Дубілета у Верховному Суді

09.06.2020, 12:25
ПриватБанк виграв справу у Дубілета у Верховному Суді - Фото
Олександр Дубілет (Фото: gorod.dp.ua)

Верховний Суд відхилив позов екс-глави ПриватБанку Олександра Дубілета про захист честі і репутації

Касаційний цивільний суд в складі Верховного Суду 27 травня відмовився задовольнити позов колишнього голови  ПриватБанку Олександра Дубілета про захист честі, гідності та ділової репутації. Відповідну постанову опубліковано в єдиному Державному судновому реєстрі України.

Як повідомляє прес-служба ПриватБанку, своєю постановою Верховний суд задовольнив касаційну скаргу банку на рішення судів попередніх інстанцій.

"Це перша перемога державного банку в Верховному Суді у справах про захист честі, гідності та ділової репутації", - йдеться в повідомленні Привату.

Дубілет з 2017 року намагався визнати недостовірною інформацію, поширену на прес-конференції 4 липня 2017 року, а саме що "при видачі кредитів порушувалися як нормативні документи Національного банку України, так і внутрішні документи самого банку. Всі 36 кредитів були підписані головою правління банку з перевищенням повноважень, які надавалися йому відповідними документами банку, в зв'язку з чим банк звернувся в Генеральну прокуратуру України із заявами про вчинення кримінальних злочинів".

Йшлося про 36 кредитних договорів, укладених під час так званої "трансформації" корпоративного кредитного портфеля банку, проведеної колишніми власниками банку напередодні його націоналізації.

Аналогічний позов був поданий до Печерського райсуду і колишнім власником банку Ігорем Коломойським. Однак справа за його позовом до сих пір знаходиться на розгляді в суді першої інстанції.

  • У січня 2020 Госпсуд Києва відкрив провадження за позовом Олександра Дубілета проти держави в зв'язку з націоналізацією ПриватБанку.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации