RU

ПриватБанк відсудив у компанії Коломойського 1 млрд грн

16.11.2020, 11:33
ПриватБанк відсудив у компанії Коломойського 1 млрд грн - Фото
Ігор Коломойський (Фото: скриншот відео УП/YouTube)

Господарський суд Одеської області задовольнив позов АТ "ПриватБанк"  проти ТОВ "Агротермінал" і постановив стягнути з компанії 1 млрд грн. Про це з посиланням на рішення суду повідомляє Finbalance.

Згідно з рішенням суду, банк розірвав договір через порушення боржником своїх кредитних зобов'язань. Агротермінал був поручителем свого засновника, ТОВ "Боріваж" (зерновий термінал). Також Агротермінал – засновник "Агротермінал Логістик". Кінцевим бенефіціаром останньої був  Ігор Коломойський

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

У Агротерміналі оскаржували, що граничний термін повернення кредиту – 3 листопада 2026 року. Згідно з кредитною угодою, ПриватБанк мав право вимагати дострокового погашення кредиту та відсотків. В таких обставинах не було потрібно підписання додаткової угоди і вимоги банку були правомірні, йдеться в рішенні суду.

Також суд вирішив, що одностороння відмова від договору не звільняє позичальника від відповідальності за порушення зобов'язань по ньому.

  • У 2017 році за клопотанням ГПУ зерновий термінал Боріваж (власник – Агротермінал Логістик) був заарештований через 19 млрд грн рефінансування НБУ для ПриватБанку.
  • У 2018 році Національний банк України виграв суд у Агротермінал Логістик про рефінансування ПриватБанку. Компанія вважала, що зміна власника банку є приводом для розірвання кредитного договору.
  • У лютому 2019 року Агротермінал Логістик вивела з-під застави Нацбанку одеський зерновий термінал Боріваж.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини