RU

ПриватБанк судитиметься із заводом Коломойського через пікети

11.10.2019, 13:45
ПриватБанк судитиметься із заводом Коломойського через пікети - Фото
Мітинг біля головного офісу ПриватБанку в Дніпрі 20 вересня (фото: прес-служба банку)

ПриватБанк має намір через суд домогтися від Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) компенсації витрат на евакуацію 300 співробітників свого головного офісу в зв'язку з гучними багатоденними пікетами працівників НЗФ.

Як говориться в заяві прес-служби банку, через багаторазове перевищення пікетниками максимально допустимого в місті рівня шуму, а також численні загрози працівникам банку з боку пікетувальників, 9 жовтня банк задовольнив заяви понад 300 працівників колл-центру про негайну евакуацію служби в офіс з нормальними умовами роботи.

Витрати на евакуацію і додаткове облаштування робочих місць склали понад 700 000 грн, заявляють в банку.

Співробітники Нікопольського заводу феросплавів, який контролює Ігор Коломойський, пікетують головний офіс Приватбанку в Дніпрі з 20 вересня і до цього дня, повідомили LIGA.net в прес-службі банку. За словами мітингувальників, на заводі їм сказали: "Ідіть, забирайте вашу зарплату у ПриватБанку".

Перед цим НЗФ ініціював в суді мирову з Нацбанком і погодився погасити борг ПриватБанку по кредитах рефінансування, отриманих до націоналізації, зокрема, під заставу майна заводу.

На тлі пікетів НЗФ подав позов на ПриватБанк з вимогою стягнути з нього 22 млн грн - суму, рівну тій, яку сплатив завод НБУ в рамках мирової. Але суд не дав справі хід через відсутність правових підстав.

У Приватбанку і НБУ вважають, що відбувається спроба тиску і провокації.

Читайте російською: ПриватБанк будет судиться с заводом Коломойского из-за пикетов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини