ПриватБанк судитиметься із заводом Коломойського через пікети

11.10.2019, 13:45
ПриватБанк судитиметься із заводом Коломойського через пікети - Фото
Мітинг біля головного офісу ПриватБанку в Дніпрі 20 вересня (фото: прес-служба банку)

Держбанк зажадає від НЗФ компенсувати витрати на евакуацію співробітників через пікети

ПриватБанк має намір через суд домогтися від Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) компенсації витрат на евакуацію 300 співробітників свого головного офісу в зв'язку з гучними багатоденними пікетами працівників НЗФ.

Як говориться в заяві прес-служби банку, через багаторазове перевищення пікетниками максимально допустимого в місті рівня шуму, а також численні загрози працівникам банку з боку пікетувальників, 9 жовтня банк задовольнив заяви понад 300 працівників колл-центру про негайну евакуацію служби в офіс з нормальними умовами роботи.

Витрати на евакуацію і додаткове облаштування робочих місць склали понад 700 000 грн, заявляють в банку.

Співробітники Нікопольського заводу феросплавів, який контролює Ігор Коломойський, пікетують головний офіс Приватбанку в Дніпрі з 20 вересня і до цього дня, повідомили LIGA.net в прес-службі банку. За словами мітингувальників, на заводі їм сказали: "Ідіть, забирайте вашу зарплату у ПриватБанку".

Перед цим НЗФ ініціював в суді мирову з Нацбанком і погодився погасити борг ПриватБанку по кредитах рефінансування, отриманих до націоналізації, зокрема, під заставу майна заводу.

На тлі пікетів НЗФ подав позов на ПриватБанк з вимогою стягнути з нього 22 млн грн - суму, рівну тій, яку сплатив завод НБУ в рамках мирової. Але суд не дав справі хід через відсутність правових підстав.

У Приватбанку і НБУ вважають, що відбувається спроба тиску і провокації.

Читайте російською: ПриватБанк будет судиться с заводом Коломойского из-за пикетов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II