RU

ПриватБанк почав прийом заявок на доступні кредити для бізнесу

27.01.2020, 18:35
ПриватБанк почав прийом заявок на доступні кредити для бізнесу - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

ПриватБанк відкрив прийом заявок від підприємців на отримання пільгових кредитів в рамках нової державної програми "Доступні кредити 5-7-9%". Про це повідомляє прес-служба банку.

У рамках програми представники малого бізнесу можуть отримати один або кілька кредитів на розвиток терміном до п'яти років в сумі до 1,5 млн грн (по всій групі пов'язаних осіб за весь період дії програми).

Частину відсотків по кредиту компенсує підприємцю держава. Ставки становлять від 5 до 9% річних в залежності від кількості створюваних робочих місць з можливістю щоквартального зниження процентної ставки.

Програма "5-7-9" розрахована на розвиток бізнесу суб'єктів малого та середнього підприємництва, чисельність працівників якого не перевищує 50 осіб (з урахуванням групи пов'язаних осіб), а річний дохід не перевищує суму 50 млн грн.

Кредити за цією програмою видаються на придбання або модернізацію основних засобів, об'єктів нерухомості, транспорту, які будуть використовуватися у виробничих і комерційних цілях.

  • Кабмін схвалив програму "Доступні кредити 5-7-9%" 24 січня. Вона стартує з 1 лютого. За попередніми оцінками Міністерства фінансів, взяти участь в ній в 2020 році зможуть близько 50 000 позичальників. Держава витратить на програму мінімум 5 млрд грн.
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини