RU

ПриватБанк перерахував до держбюджету 19,4 млрд грн дивідендів

18.06.2021, 13:59
ПриватБанк перерахував до держбюджету 19,4 млрд грн дивідендів - Фото
Приватбанк (Фото: depositphotos.com)

ПриватБанк  18 червня в повному обсязі перерахував до держбюджету 19,4 млрд грн дивідендів, спрямованих на виплату акціонеру банку – державі. Про це повідомляє пресслужба банку.

Як зазначила очільниця наглядової ради банку Шерон Іскі, за три останні роки після націоналізації ефективна робота ПриватБанку вже принесла держбюджету дивідендів на суму 55,4 млрд грн.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

"Чотири роки тому за рахунок податків всіх українців були врятовані ПриватБанк і фінансова стабільність країни. Всі ці роки банк повертає державі вкладені кошти, і сьогодні ПриватБанк – найбільший донор бюджету серед банків, – зазначила Шерон Іскі.  ПриватБанк в черговий раз доводить, що державна компанія може і повинна бути ефективною завдяки високій якості корпоративного управління, що дозволило вивести банк на новий рівень управління прибутковістю і ліквідністю. Чистий прибуток ПриватБанку в 2020 році – 61,2% прибутку всіх українських банків".

За даними ПриватБанку, за 2020 рік клієнтами банку стали ще більше 600 000 осіб. А кількість клієнтів, які використовують Приват24, за рік зросла на 3,4 млн осіб.

  • Згідно з погодженою наглядовою радою і затвердженою урядом річною звітністю 2020 року, Приватбанк направив на виплату дивідендів державі 19,4 млрд грн, що становить 80% чистого прибутку 2020 року. Згідно з річним звітом банку його чистий прибуток за підсумками 2020 склав 24,3 млрд грн. За 2019 рік ПриватБанк перерахував до держбюджету 24,5 млрд грн дивідендів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини