ПриватБанк оскаржить рішення про списання Коломойському 7,5 млрд

14.11.2019, 13:55
ПриватБанк оскаржить рішення  про списання Коломойському 7,5 млрд - Фото
Приміщення головного офісу ПриватБанку у Дніпрі. Фото depositphotos.com

Банк подає касацію до Верховного Суду у справі про кредитні договори з компаніями Коломойського-Боголюбова

ПриватБанк подає касаційну скаргу на рішення Північного апеляційного госпсуду про визнання недійсними окремих умов кредитних договорів банку з компаніями, пов'язаними з олігархом Ігорем Коломойським. Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

У Приваті зазначають, що до націоналізації банк надавав кредити пов'язаним із колишніми власниками компаніям під процентну ставку, яка була вдвічі нижчою за ринкову і становила від 10 до 12% річних у гривні.

"Видачею таких "індексних кредитів" і були закладені майбутні юридичні ризики щодо стягнення з позичальників нарахованих відсотків, комісій та штрафних санкцій. І саме зараз пов'язані з колишніми власниками банку недобросовісні позичальники використовують зазначені недоліки, заявляючи позови до банку про визнання недійсними окремих умов кредитних договорів", - йдеться в релізі.

  • Північний апеляційний господарський суд визнав недійсними деякі положення кредитних договорів, укладених між ПриватБанком і компаніями Коломойського в 2006-2016 рр. За цими пунктами компанії винні Привату 7,5 млрд грн. Суд вважає їх "несправедливими, недобросовісними й нерозумними".
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченко, який мріє одягати національні збірні