RU

ПриватБанк очолив австрійський банкір. Що про нього відомо

28.05.2021, 09:23
ПриватБанк очолив австрійський банкір. Що про нього відомо - Фото
ПриватБанк (Фото: depositphotos.com)

Наглядова рада ПриватБанку обрала Герхарда Бьоша новим главою правління. Про це повідомляє пресслужба банку.

"Пан Бьош – досвідчений банкір із 35-річним досвідом роботи, який протягом 15 років працював на керівних провідних посадах у банківському секторі України і має ґрунтовне розуміння української та європейської банківських систем. Він успішно керував великими проєктами з трансформації банків, зокрема процесами приватизації", – йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини 

Новий глава правління ПриватБанку розпочне виконання своїх обов'язків після узгодження його кандидатури Національним банком України.

Герхард Бьош займався економічними дослідженнями в сфері процентних ставок і валютних прогнозів у період 1986-1993 років.

З 1993 до 2004 року працював у банках начальником управління казначейства та інвестиційного банкінгу, начальником казначейства та ринків капіталів, начальником управління комерційного банкінгу, начальником відділу торгів управління казначейства.

У 2004-2006 роках обіймав посаду голови департаменту світового казначейства та ринків у Райффайзен Центральбанк.

З березня 2006 року призначений на посаду заступника голови правління, а з листопада 2010 року став першим заступником голови правління Райффайзен Банку Аваль.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини