RU

ПриватБанк обере нового главу правління

21.01.2021, 12:21
ПриватБанк обере нового главу правління - Фото
Петр Крумханзл Фото: Приватбанк

Термін дії контракту з головою правління ПриватБанку Петром Крумханзлом, який очолював банк протягом останніх трьох років, закінчується 23 січня. В.о. глави банку на час конкурсу стане Ганна Самаріна. Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

Згідно із законодавством, закінчення терміну дії контракту вимагає проведення процедури конкурсного відбору на посаду нового голови правління.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

До призначення нового голови правління банку в. о. буде Ганна Самаріна, заступниця голови правління ПриватБанку з питань фінансів.

Глава наглядової ради ПриватБанку Шерон Іскі подякувала Петру Крумханзлу за його професіоналізм, наполегливість і мужність у захисті інтересів банку і мільйонів його вкладників. "Від імені наглядової ради і від свого імені я хочу подякувати Петру за те, що він очолював ПриватБанк протягом трьох років надзвичайних викликів і за його великий вклад, завдяки якому ПриватБанк досяг чимало значних результатів", – зазначила вона.

Петр Крумханзл (1966 р.н.) закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук із математики в 1990 р. Його кар'єра була пов'язана з чеським Raiffeisenbank і українським Райффайзен Банк Аваль. Його останній досвід роботи був пов'язаний із Китаєм, де Крумханзл займав посаду члена правління з операційних питань банку Home Credit.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини