RU

ПриватБанк не зміг відсудити 247 АЗС у компаній Коломойського

07.07.2020, 12:06
ПриватБанк не зміг відсудити 247 АЗС у компаній Коломойського - Фото
Будівля головного офісу ПриватБанку в Дніпрі (Фото: depositphotos.com)

Північний апеляційний господарський суд 23 червня відмовився задовольнити апеляцію ПриватБанку і залишив без змін рішення суду попередньої інстанції у справі про розірвання договорів лізингу 247 АЗС, переданих пов'язаним із "приватівцями" компаніям.

Як пише Finbalance, в березні Госпсуд Києва задовольнив клопотання 38 компаній, пов'язаних із групою Приват Ігоря Коломойського і в рамках забезпечення позову заборонив ПриватБанку здійснювати дії щодо повернення або витребування об'єктів лізингу.

Згідно з матеріалами суду, в 2016 році 15 компаній, пов'язаних з екс-власниками ПриватБанку, уклали з банком договори фінансового лізингу та отримали 247 АЗС. Пізніше ці АЗС передали в оренду 38 компаній-операторів, які і виступають позивачами у справі.

Заборгованість підприємств-лізингоодержувачів перед ПриватБанком перевищує 2 млрд грн і фінустанова намагається розірвати договори фінлізингу та повернути орендовані об'єкти.

За даними ПриватБанку, на кінець I кварталу 2020 року об`єм портфеля кредитів і дебіторської заборгованості з фінлізингу, який він пов'язує з екс-акціонерами, склав 218,1 млрд грн (на кінець 2019 року - 210,6 млрд грн, на кінець 2018 року - 212,8 млрд грн).

Читайте також: Бензин проти автогазу. Чи вийде у Коломойського повернути час назад?

  • За даними enkorr, роздрібна мережа Привату складалася з 1540 заправок, що працюють під 11 брендами. Це найбільша консолідована мережа в країні. У ряді регіонів вони займають більше 40% від загальної кількості АЗС. Формально управління мережею АЗС Привату здійснюють понад 50 юридичних осіб, які змінюються з інтервалом у 1 рік.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини