RU

ПриватБанк можуть розділити: такий варіант приватизації банку обговорюють в Мінфіні

31.05.2021, 14:33
ПриватБанк можуть розділити: такий варіант приватизації банку обговорюють в Мінфіні - Фото
Сергій Марченко (Фото: пресслужба форуму Україна 30)

ПриватБанк в перспективі може бути приватизований, і для цього розглядаються варіанти поділу банку. Про це сказав міністр фінансів  Сергій Марченко в інтерв'ю програмі "Постаті" для 4 каналу.

Міністр зазначив, що приватизація ПриватБанку обговорюється, але на даному етапі немає можливості знайти потенційного інвестора.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

"Ми готові говорити про приватизацію. Але треба розуміти, що обтяження, пов'язані з попередніми власниками, і можливі судові позови не дають можливості знайти серйозного інституційного інвестора в цю установу. Тому розглядаються варіанти можливого поділу. Вони поки дискутуються, немає ніяких концептів або напрямків руху. Ми на даному етапі тільки оцінюємо можливості, щоб на ринку була сприятлива ситуація, щоб ми знайшли серйозних інвесторів і тільки тоді про це можна буде говорити серйозно", – сказав голова Мінфіну.

  • Рішення про націоналізацію ПриватБанку було схвалено 18 грудня 2017 року. 100% акцій найбільшого банку України перейшли у власність держави.
  • У 2018 році член наглядової ради ПриватБанку Енгін Акчакоча заявляв, що в питанні приватизації ПриватБанку потрібно розглядати можливість часткового продажу і розподілу банку на кілька частин. В кінці 2019 року тодішня міністерка фінансів  Оксана Маркарова заявляла, що для ПриватБанку у Мінфіну стоїть завдання за три роки здійснити повний вихід держави з капіталу банку.
  • В кінці 2020 року Кабмін прийняв розпорядження про основні напрямки діяльності ПриватБанку  на 2020-2024 роки.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини