RU

ПриватБанк блокуватиме платежі учасників МММ-2011

28.09.2011, 11:54

ПриватБанк блокуватиме онлайн-платежі учасників так званої фінансової соцмережі МММ-2011, діяльність якої має ознаки фінансової піраміди.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі банку, всі платежі по рахунках і картах, відкритих в ПриватБанку для проведення операцій в системі МММ-2011, будуть ідентифікуватися банком як підозрілі і блокуватися. Подальші операції по таких рахунках і картах будуть проводитися після документального підтвердження власником рахунку правомірності своїх дій.

"Інструменти для онлайн-комерції від ПриватБанка вважаються найбільш просунутими на ринку, тому не дивно, що саме вони були вибрані засновниками МММ-2011 для своєї діяльності. Але ці інструменти повинні працювати на зрозумілий і прозорий бізнес. Тому ми вимушені блокувати ті платежі, легітимність яких знаходиться під питанням", - сказано в повідомленні банку.

ПриватБанк закликає своїх клієнтів бути обережними і утриматися від співпраці з подібними структурами, а колег-банкірів також блокувати такі платежі.

Нагадаємо, раніше Держфінпослуг заявила, що діяльність компанії МММ в Україні нелегальна, прем'єр-міністр Микола Азаров закликав населення не бути легковірними, а юристи порадили вкладникам скоріше забирати вкладені гроші.

У свою чергу, засновник скандальної компанії Сергій Мавроді заявляє, що фінансова піраміда працює і жодних ліцензій для цього не потрібно.

Банки та банківські послуги: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини