RU

Придбати квиток на поїзд можна буде за 90 днів до поїздки

13.07.2011, 17:17

Міністерство інфраструктури України ініціює проведення змін щодо обслуговування пасажирів залізничного транспорту. Одне із запропонованих нововведень - початок продажу проїзних документів на пасажирські поїзди дальнього сполучення за 90 діб до дати поїздки. Нині реалізація квитків починається за 45 діб до дня відправлення поїзда.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі міністерства, серед запланованих нововведень - можливість для пасажира роздрукувати проїзний документ на бланках суворого обліку, скориставшись автоматами самообслуговування (кіосками). Також в оновленій редакції Правил перевезення пасажирів і багажу передбачається змінити положення щодо повернення вартості квитка у разі його невикористання. Якщо пасажир відмовився від поїздки в період від 24 до 12 годин до відправки поїзда, то йому буде повернено повну вартість квитка і 50% вартості за плацкарту.

Якщо менше, ніж за 12 годин - тільки вартість квитка, кошти за плацкарту не будуть повертатися. Виплата платежів за невикористані проїзні документи, пред'явлені вже після відправки поїзда, проводитися не буде. Якщо ж пасажир вирішить припинити поїздку вже безпосередньо на шляху прямування, йому буде виплачено вартість квитка за непройдену відстань (за плацкарту кошти повернені не будуть). Також не буде здійснюватись виплата платежів за невикористані проїзні документи з позначкою про припинення пасажиром поїздки на шляху прямування, які будуть пред'явлені більше, ніж за три години після відправлення поїзда.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини