RU

Причин для девальвації гривні немає, - Арбузов

11.11.2011, 10:08
Причин для девальвації гривні немає, - Арбузов - Фото
Арбузов каже, що інтерес інвесторів до України зростає
Показник інфляції в Україні на кінець року буде значно нижчим за прогноз уряду, а для девальвації гривні на сьогодні передумов немає. Про це сказав глава Національного банку України Сергій Арбузов під час зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Німеччини в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом.

Як повідомляє прес-служба НБУ, сторони обговорили інвестиційний клімат в державі та валютно-грошову політику Нацбанку. Зокрема, Арбузов зазначив, що Національний банк використовує всі можливі механізми для поліпшення інвестиційного клімату в країні. "Постійно проводяться зустрічі з потенційними інвесторами як в Україні, так і за її межами. Ми розробили програму, яка презентує фінансово-економічний стан держави та умови, в яких працює держава в кризу", - зазначив він. Таким чином, за словами Арбузова, в Україні зберігається стабільна економічна ситуація і покращується інвестиційний клімат у фінансовому секторі держави.

Глава НБУ зазначив, що сьогодні Україна демонструє стабільний розвиток, зокрема зростання ВВП на рівні 5,3%. Також, за його словами, очікується, що показник інфляції в Україні на кінець року буде значно нижче прогнозу уряду в 8,9%.

Крім того, голова НБУ зазначив, що в державі спостерігається підвищення інтересу нових інвесторів до України, зокрема, з Російської Федерації та Китаю, з метою відкриття банків в Україні.

Під час зустрічі сторони також обговорили валютно-грошову політику в Україні і відзначили, що зараз обмінний курс повною мірою відповідає стану платіжного балансу та інфляції в державі і є збалансованим. "Національний банк України використовує монетарні інструменти для регулювання цього питання та мінімізації ризиків. На сьогодні валютний курс демонструє волатильність і немає передумов для девальвації", - зазначив Арбузов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини