RU

Прибуток світових авіаперевізників різко падає

06.08.2008, 12:29

Зростання цін на паливо "з'їдає" прибуток авіаперевізників. За оцінками Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA, світова індустрія авіаперевезення цього року може втратити понад 4 млрд. євро.

Як повідомляє "EuroNews", у II кварталі прибутки найбільшої в Європі авіакомпанії "Air France-KLM" різко впали: якщо протягом останніх 10 років на паливо йшло в середньому 15% витрат перевізників, то сьогодні - близько 50%. "Air France-KLM" та її "друзі по нещастю" підіймають ціни на квитки, щоб хоч якось компенсувати витрати. Так, з квітня до червня "Air France-KLM" заробила з вирахуванням податків 168 млн. євро, що на 60% менше показника минулого року.

В іспанській авіакомпанії "Iberia" справи ще гірші: її чистий прибуток зменшився на 66% до 21 млн. євро. При цьому I півріччя компанія закінчила зі збитками. Раніше квартальні результати опублікували ірландська "Ryanair" та британська "British Airways": їхні зменшились впали на 80%. Щоб протистояти кризі, "Iberia" та "British Airways" мають намір консолідуватися: вони ведуть перемовини про злиття.

Детальніша інформація про компанії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини