RU

Президент побачив у пенсійному фонді зростання економіки

04.05.2011, 14:35

Збільшення надходжень у Пенсійний фонд є свідченням позитивних процесів у національній економіці. Таку думку озвучив Президент України Віктор Янукович під час спілкування з ветеранами в Українському державному медико-соціальному центрі в Київській області.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, В.Янукович зазначив, що у квітні цього року до Пенсійного фонду надходило майже 11,5 млрд.грн. "Порівняно з початком року - це плюс 18%. Це означає, що збільшуються зарплати і йдуть відрахування у Пенсійний фонд. Це означає, що почала працювати економіка", - сказав він.

Глава держави нагадав, що 2010 рік був дуже складним, однак до його завершення вдалося скоротити дефіцит бюджету з 15 до 5%, не були зірвані виплати зарплат, пенсій, соціальних витрат. "Ми задоволені таким результатом", - зазначив він.

В.Янукович наголосив, що минулого року вдалося закласти основу економічного розвитку країни і почати її реформування. "Практично до кінця 2011 року ми охопимо реформами всі напрями життєдіяльності держави", - сказав Президент.

Також В.Янукович наголосив, що рівень зарплат і пенсій продовжить своє зростання.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини