RU

Президент доручив НБУ виділити пільгове кредитування на пріоритетні проекти

23.06.2010, 15:00

Президент України Віктор Янукович доручив главі Національного банку України (НБУ) Володимиру Стельмаху і Прем'єр-міністру Миколі Азарову відпрацювати пріоритетні економічні програми, під які буде виділятися пільгове кредитування. Про це він заявив, підбиваючи підсумки розширеного засідання Кабінету Міністрів.

"Разом з урядом, разом із залученням голів облдержадміністрацій визначити пріоритетні напрями і домовитися, залежно від можливостей Національного банку, про значне зниження кредитної ставки для кредитування окремих проектів", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Крім того, Президент доручив В.Стельмаху разом з Міністром аграрної політики відпрацювати питання надання пільгових кредитів для сільгоспвиробників на збір урожаю.

У свою чергу, В.Стельмах зазначив, що Нацбанк працює над питанням зниження кредитних ставок, зокрема, розглядається питання можливості надання пільгових кредитів на програми, що мають особливе значення для розвитку економіки, п'ятьма державними банками.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини