RU

Претенденти на оцінку ГТС України назвали вартість своїх послуг

26.03.2012, 11:55
Претенденти на оцінку ГТС України назвали вартість своїх послуг - Фото
Фото: utg.ua
У НАК Нафтогаз України відбулося розкриття остаточних пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг оцінки вартості активів ГТС України.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, заступник голови правління НАК Нафтогаз України Вадим Чупрун нагадав, що свої заявки для участі в конкурсі з визначення вартості газотранспортної системи подали чотири компанії, але пройшли перший етап тільки три компанії: Baker Tilly Ukraine, Ernst & Young і Duff & Phelps. Компанія "Томас & Сімонова" вибула з участі в тендері.

Вартість цінових пропозицій компаній склала: Ernst & Young - 5 млн. 920 тис.грн., Duff & Phelps - 4 млн. 400 тис.грн., Baker Tilly Ukraine - 4 млн. 100 тис.грн.

Переможець тендера найближчим часом буде визначений комісією НАК Нафтогаз України.

Нагадаємо, в Нафтогазі вважають, що незалежна оцінка української газотранспортної системи дозволить в перспективі створити успішний бізнес-проект, яким може бути газотранспортний консорціум.

До цього ГТС Українт оцінювали вже два рази. У 2007 році консалтингова компанія Імідж оцінила українську газову "трубу" в $24 млрд., у 2009 році консалтингова компанія Увекон назвала ціну $10 млрд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини