Прем'єр Гончарук очолив Комісію з питань захисту бізнесу

04.11.2019, 17:30
Прем'єр Гончарук очолив Комісію з питань захисту бізнесу - Фото
Олексій Гончарук (Фото: прес-служба Кабміну)

В урядову Комісію з питань захисту бізнесу входять 10 осіб на чолі з прем'єр-міністром

Прем'єр-міністр Украірни Олексій Гончарук очолив утворену 16 жовтня Комісію з питань захисту бізнесу. Постанову опубліковано на сайті Кабміну.

Згідно з документом, секретарем комісії буде радник прем'єр-міністра. До комісії також увійдуть заступники міністрів юстиції, економіки, внутрішніх справ, заступник директора Державного бюро розслідувань (ДБР), а також за погодженням бізнес-омбудсмен, секретар Національної інвестиційної ради, заступник голови СБУ, заступник директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

У постанові сказано, що комісія створена для поліпшення бізнес-клімату в Україні та створення умов для залучення інвестицій, шляхом захисту бізнесу від незаконного впливу представників влади.

Комісія розробить вимоги до звернень (скарг). Перед безпосереднім розглядом комісією, скаргу буде попередньо оцінювати бізнес-омбудсмен. Для цього відведено максимальний термін - три робочих дні. Потім звернення розглядаються комісією, а рішення (при необхідності) публікується на офіційному сайті Кабміну.

Повноваження комісії дозволяють їй ініціювати притягнення до відповідальності за порушення норм законодавства представників держорганів, органів місцевого самоврядування та посадових осіб.

  • 16 жовтня Кабмін створив Комісію з питань захисту бізнесу при уряді
  • 4 жовтня в Верховній Раді створили міжфракційне об'єднання "за ФОП", учасники якого обіцяють захищати малий бізнес.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы