RU

Прем'єр-міністр України стверджує - дефолту не буде ніколи

11.03.2011, 15:10

Дефолту в Україні не буде ніколи. Про це заявив сьогодні журналістам Прем'єр-Міністр України Микола Азаров під час прес-конференції, присвяченої першому року роботи уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про оцінку України міжнародними рейтинговими агентствами, М.Азаров зазначив, що коли нинішня команда йшла в опозицію, вона залишила високий рейтинг держави. "Він обвалився до дефолтного. І коли говорять, що країна рухається у неправильному напрямі, так що, може краще туди повернутися? Зараз ми піднялися на три позиції вгору і піднімемося далі, тому що фінансова ситуація в Україні стабільна. Хтось там Україні дефолт передрікає. Не дочекаєтеся. Ніколи цього не буде", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше видання "Business Insider" опублікувало список з вісімнадцяти країн, яким загрожує дефолт. Україна у цьому переліку посідає шосту позицію. Причини - великий розмір зовнішнього боргу і зростання економіки, що сповільнилося. Експерти Всесвітнього банку оцінили зовнішній борг України у 82% ВВП.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини