RU

Представники харчопрому об'єдналися в Спілку

20.06.2008, 12:40

Представники харчової промисловості України, об'єднавши свої зусилля для активного захисту і розвитку галузі, створили Всеукраїнську громадську організацію (ВГО) "Спілка виробників харчової промисловості".

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами членів Спілки, представники трудових колективів підприємств харчової промисловості України об'єдналися для того, щоб, захищаючи і задовольняючи свої професійні інтереси, забезпечити умови для постійного розвитку фабрик і заводів галузі, їх конкурентоспроможність на внутрішньому ринку, а також умови для продуктової експансії на зовнішні ринки.

"До активних дій нас підштовхнула ситуація, що склалася у харчовій промисловості – вона надзвичайно складна. Треба зазначити, що це і різкі зміни на світових продовольчих ринках, і вступ України до СОТ. Власне, все це вимагає термінового коректування державної політики в агропромисловому комплексі, і в харчовій промисловості зокрема. Особливо це стосується адаптації законодавства, розробки і гармонізації стандартів технічних регламентів, вдосконалення системи держпідтримки, системи оподаткування відповідно до вимог СОТ і ЄС", - наголосив президент ВГО "Спілка виробників харчової промисловості" Олег Юхновський.

Він, зокрема, виразив впевненість у тому, що створення продуктивної співпраці влада-бізнес без конструктивного діалогу з громадськими організаціями і без ефективного функціонування громадських організацій неможливе.

"Пасивне спостереження за цими процесами вже найближчим часом може призвести до закриття цілої низки підприємств цукрової, олієжирової, виноробної, частково спиртової, молочної і м'ясної галузей, а також до підвищення соціальної напруги в тих регіонах, де розташовуються ці підприємства", - відмітив О. Юхновський.

Члени Спілки стверджують, що традиції національного сільгоспвиробництва, переробної і харчової промисловостей, а також великий професійний потенціал дають основу для того, щоб на українському, російському, європейському і багатьох інших ринках домінували високоякісні продукти, зроблені на українських підприємствах.

Фундаторами організації є більше 100 трудових колективів підприємств харчової промисловості України, які об'єдналися в 15 регіональних осередків, з яких 14 – обласні і ще один – в Автономній Республіці Крим.

Крім територіальних осередків до складу організації увійшли 11 галузевих об'єднань підприємців. Це, зокрема, такі галузеві асоціації, як "Укрцукор", "Укрмолоко", "Укролія", "Укркондитер", "Спілка оптовиків і виробників алкоголю і тютюну" (СОВАТ) та інші.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини