RU

Pre-MBA vs МВА – в чому різниця? p

12.10.2017, 13:36
Pre-MBA vs МВА – в чому різниця? - Фото
1390073766abc8f280a68b9392b70beb.jpg

На правах реклами

Чи відрізняється Pre-MBA від повного МВА?

Ступінь магістра бізнес адміністрування – необхідна кваліфікація для сучасного управлінця, що визнається у всьому світі. Це управлінська освіта, яка є гарантом особистої конкурентоспроможності і успіху компанії. Зауважу, що для навчання на програмі потрібно заощадити не лише кошти, але й час, адже програма триває біля двох років. Та що робити, коли наявна потреба є, а можливості поки обмежені? В такому випадку ми пропонуємо програму Pre-MBA. Вперше ми відкрили її 15 років тому і такий формат виявився надзвичайно затребуваним. Програма Pre-MBA має ту ж логіку та структуру, що і класична MBA, але її тривалість 9 місяців. Це той мінімальний термін, у який можна здобути комплексну бізнес-освіту. Не буває МВА за «три дні» чи «МВА на вікенд».

Тобто Pre-MBA це свого роду «концентрований сік» із повного курсу МВА?

Можна сказати і так. Pre-MBA охоплює всі ті ж теми, що і повний МВА і складається із трьох основних блоків: маркетинг, менеджмент та фінанси, крім того вивчаються операційні інструменти бізнесу, бізнес-планування, управління проектами та ризик-менеджмент. Наприкінці програми студенти «грають» у Management Game, це бізнес-симуляція, де слухачі управляють віртуальною компанією, тим самим застосовуючи отримані знання. Своєрідне тренування перед тим, як впроваджувати управлінські рішення у своєму реальному бізнесі. Management Game – це унікальний продукт на українському ринку, ніхто окрім Бізнес-школи МІМ не інтегрує подібні симуляції у навчальний процес.

Чи передбачає програма захист дипломної роботи?

Програма завершується захистом індивідуальних проектів, що є бізнес-планами по об’єктах, обраних слухачами. Це добра нагода не лише пропрацювати проект під керівництвом досвідченого ментора – наукового керівника, а й провести свого роду тест-драйв ідеї серед своїх одногрупників.

Для кого програма Pre-MBA, хто типовий слухач?

Це програма для приватних підприємців, власників бізнесу, для найманих менеджерів, які прагнуть особистісного та кар’єрного росту. Для всіх тих, хто в максимально стислі строки прагне отримати базові знання з управління компанією, подивитися та бізнес, як єдине ціле. В аудиторії збираються люди з різних сфер, з різною базовою освітою, спеціальністю, в цьому перевага бізнес-освіти. Слухачі отримують не лише нові знання, а й і нові знайомства, контакти і колективній досвід.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини