RU

Повна інтеграція економіки України в ЄС займе 10 років

15.02.2011, 12:10
Повна інтеграція економіки України в ЄС займе 10 років - Фото
b354de872a47d7fcaa7eb1ff32a7e8a0.jpg

Повна інтеграція економіки України в ЄС займе 10 років
Україна зможе повністю інтегрувати свою економіку в Європейський Союз через 10 років. Про це сказав під час круглого столу "Очікувані результати створення поглибленої і всеохопної вільної економічної зони між Україною і Європейським Союзом" Керівник підрозділу Генерального департаменту з питань торгівлі Європейської комісії, керівник Переговорної групи від Європейської комісії з питань створення зони вільної торгівлі з Україною Філіп Куїсон.

Як повідомляє прес-служба уряду України, Ф.Куїсон заявив про важливості процесу законодавчих і регуляторних змін і його позитивного впливу на прогресивний розвиток України. Він чекає, що процес євроінтеграції України цього року втілиться у підписання угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, яке у 2013 році почне працювати, а через 10 років Україна стане повністю економічно інтегрованою.

У свою чергу, заступник Міністра економіки України, керівник Переговорної групи від України Валерій П’ятницький заявив, що Україна, яка на сьогодні має найбільш амбітну програму адаптації законодавства до європейських стандартів, зацікавлена впровадити реформи у максимально короткі терміни.

За словами В.П’ятницького, мета української сторони у перемовинах із ЄС - підписання угоди, яка надасть сприятливі умови для виходу на європейський ринок усього українського бізнесу, зокрема малого і середнього.

Також він зазначив, що перехідний період - це не подарунок, а період, який сповільнює доступ до ринку. "Ключовим питанням є готовність України до виконання угоди між Україною і ЄС щодо створення зони вільної торгівлі. Саме від того, як пройдуть реформи, залежить як швидко Україна зможе скористатися перевагами угоди" - наголосив В. П’ятницький.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Микола Азаров запропонував підписати угоду про зону вільної торгівлі з ЄС з тих позицій, які загалом узгоджені, а ті позиції, щодо яких триває дискусія, винести у наступну угоду. До цього глава уряду заявляв про необхідність активізувати перемовний процес з підготовки угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

Україна і ЄС ведуть перемовини про створення зони вільної торгівлі з початку 2008 року.

Інтеграція в ЄС: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини