RU

"Повітряний експрес" не будують через відсутність грошей

11.05.2012, 15:38
cac63eaf523c4258cb13ebc45e39633a.jpg
Національний проект "Повітряний експрес" пройшов етап оформлення документів з кредиторами. Про це заявив сьогодні на прес-конференції голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про реалізацію проекту "Повітряний експрес", Каськів зазначив, що зараз повністю завершено роботу над документами з Китаєм. "Зараз затримка за українською стороною. Нам потрібно заплатити комісію, страховку китайському банку. В принципі, якщо б по українській стороні були вирішені питання, то вже в цьому місяці ми отримали б повне фінансування проекту", - сказав він.

Разом з тим, Каськів підкреслив, що незважаючи на зволікання з оплати, підготовчі роботи ведуться, зокрема, підготовка будівельного майданчика.

Крім того, чиновник зазначив, що планується уточнити кошторис реалізації цього проекту. "Ми вважаємо, що бюджет проекту буде скорочений з 372 млн. доларів, тому що ми провели серйозну роботу з уточнення ТЕО, і зараз готується проектна документація, за якою проект буде або скорочено в обсязі будівництва, або буде модернізований з точки зору його реалізації. Наприклад, з'являться нові об'єкти, які дозволять скоротити період його окупності до 15 років", - пояснив він.

Нагадаємо, національний проект "Повітряний експрес" передбачає створення швидкісних пасажирських перевезень між ст. "Київ-Пасажирський" і міжнародним аеропортом "Бориспіль" і розвиток інфраструктури аеропорту. Проектом також заплановано суттєве оновлення рухомого складу і розвиток інших інфраструктурних об'єктів Київської області, зокрема, спорудження Малої кільцевої дороги.

Будівництво хотіли почати в травні 2011-го, потім восени, потім уже в грудні. На сьогодні роботи так і не почалися.

Досьє на Владислава Каськіва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини