RU

"Потрібен більший прогрес". У МВФ розповіли про переговори з Україною

06.05.2021, 20:38
Джеррі Райс (Фото: скриншот трансляції МВФ)

У Міжнародному валютному фонді очікують більшого прогресу в імплементації реформ для надання Україні чергового траншу. Про це на брифінгу розповів керівник комунікацій МВФ Джеррі Райс.

"Раніше в цьому році у нас була віртуальна дискусія з керівництвом України про прогрес та імплементацію рішень і реформ. Обговорення були продуктивними, але необхідний більший прогрес для завершення першого перегляду програми. Дискусії тривають", – заявив Райс.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Він додав, що програма МВФ стосується підтримки незалежності Національного банку, гнучкого обмінного курсу, боротьби з корупцією, середньострокової фіскальної стабільності та поліпшення корпоративного управління.

  • Наразі Україна бере участь у 18-місячній програмі МВФ stand-by, в рамках якої для України зарезервовано $5 млрд. У червні 2020-го Україна отримала $2,1 млрд в рамках програми. Черговий транш в Офісі президента очікують отримати до вересня.
  • У лютому 2021-го місія МВФ завершила роботу в Україні, але рішення про перегляд програми stanb-by і виділення траншу не прийняли. Деталі – тут.
  • У квітні голова Нацбанку Кирило Шевченко заявив, що через тривалі переговори з МВФ Україна може отримати гроші двома траншами.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини