RU

Потерпілим від стихії регіонам нададуть безкоштовні будматеріали

07.08.2008, 14:54

Асоціація "Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів" безкоштовно надасть свою продукцію для будівництва соціальних об'єктів у зонах стихійного лиха. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив голова Наглядової ради асоціації Іван Салій.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Салій зауважив, що в понеділок до потерпілих регіонів, зокрема, до Івано-Франківська та Чернівецької області, виїде робоча група асоціації. Асоціація має намір безкоштовно надати на об'єкти соціального спрямування, а саме - на відновлення шкіл, медичних і дитячих закладів - матеріали.

Крім того, Асоціація готова сприяти місцевій владі в організації центрів продажу будівельних матеріалів - зі знижками або за фіксованими цінами. І. Салій також наголосив, що фіксовані ціни повідомлять населенню для того, щоб виключити спекуляцію.

Фундаторами та членами асоціації є Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, ТОВ "КНАУФ Гіпс Київ", ЗАТ з іноземними інвестиціями "Слобожанська будівельна кераміка", корпорація "Група компаній "Планета", Асоціація виробників, експортерів та імпортерів кераміки, Асоціація підприємств "Київміськбудматеріали", ВАТ "Завод залізобетонних конструкцій імені Світлани Ковальської" тощо.

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини