RU

Потенційним жертвам проекту Мавроді відкривають гарячу лінію

04.10.2011, 14:14
Потенційним жертвам проекту Мавроді відкривають гарячу лінію - Фото
8ee7ce1aa1c79d0480bc4976e2b091c6.jpg

Потенційним жертвам проекту Мавроді відкривають гарячу лінію

ПриватБанк відкриває спеціальну гарячу лінію для учасників фінансової соцмережі МММ-2011, що має ознаки фінансової піраміди.

Як повідомляє прес-служба банку, по багатоканальному телефонному номеру і через інтернет-чат на сайті банку можна отримати інформацію про порядок ідентифікації та повернення грошей по платежах на адресу МММ-2011, заблоковану банком.

ПриватБанк повідомляє, що платники, які при створенні платежу пройшли ідентифікацію, зможуть отримати заблоковані гроші. Для тих, хто вносив гроші анонімно, наприклад, через кіоски, буде діяти процедура ідентифікації.

У департаменті фінансового моніторингу ПриватБанка роз'яснили, що банк зобов'язаний заблокувати платежі на адресу МММ-2011 згідно з вимогами українського законодавства, принципів FATF (міжнародної організації протидії відмиванню коштів), правил міжнародних платіжних систем VISA/MASTERCARD.

Учасники МММ-2011 можуть звернутися на гарячу лінію по телефону +380927163832 або на сайті банку, скориставшись онлайн-чатом. Також зв'язатися з банківськими консультантами в режимі чату можна через додатки банку для iPhone і Android.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк повідомив, що буде блокувати онлайн-платежі учасників соцмережі МММ-2011. У свою чергу експерти називають такі методи малоефективними. Крім того, на їх думку, це може завдати серйозного удару загалом по банківській системі.

ПриватБанк: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини