RU

Іпотека від Януковича обійдеться державі в 10 млрд.грн.

16.03.2012, 11:50
Іпотека від Януковича обійдеться державі в 10 млрд.грн. - Фото
Ініціативи Віктора Януковича оцінюють в 25 млрд.грн.
На реалізацію соціальних ініціатив президента України знадобиться близько 25 млрд.грн. Про це повідомив сьогодні віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, відповідаючи в парламенті на запитання депутатів.

"10 мільярдів - на іпотечну програму й приблизно 15-16 - на соціальні виплати", - сказав Тігіпко,  якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Говорячи про можливі джерела реалізації соціальних ініціатив, Тігіпко зазначив, що перевиконання зведеного бюджету за два місяці 2012 року склало 2,2 млрд.грн., перевиконання надходжень до Пенсійного фонду - 1 млрд. грн., в інші соціальні фонди - 0,3 млрд. грн.

"Ми припускаємо, що за рахунок зростання економіки ми зможемо збільшити доходи приблизно на 14 млрд.грн. Це не приймаючи ніяких законодавчих рішень. Що стосується інших джерел, безумовно, разом зі змінами до бюджету ми повинні будемо подати комплекс законів, які будуть наповнювати державний бюджет, в першу чергу за рахунок перерозподілу доходів від багатих до бідних ", - зазначив Тігіпко.

Він підкреслив, що йдеться про законопроект, яким буде запропоновано ввести податок на багатство, внести зміни щодо офшорних зон. Також він не виключив ініціатив з оподаткування видобутку корисних копалин. "Цим шляхом іде весь світ, і я вважаю, що ми теж повинні це зробити", - додав Тігіпко.

Нагадаємо, раніше Тігіпко оцінював ініціативи голови держави в 16 млрд.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини