RU

Поставки російського палива. Україна знайшла заміну трейдеру Proton – enkorr

22.03.2021, 16:09
Поставки російського палива. Україна знайшла заміну трейдеру Proton – enkorr - Фото
Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

Міжнародний трейдер Coral Energy замінить Proton Energy Group S.A. в ланцюжку поставок продукції НК "Роснафта" в Україні. Про це enkorr повідомило джерело в Coral Energy.

За його словами, йдеться про постачання 100 000 т в місяць дизельного палива через нафтоналивний термінал в Гомелі і близько 15 000-20 000 т  залізницею через східний кордон. Крім того, в повному обсязі зберігаються поставки ЗВГ, близько 40 000 т в місяць.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Він зазначив, що ціна на ДТ залишиться приблизно тією ж, премія +32 долара до котирування ДТ в Середземномор'ї, тоді як премія на скраплений газ виросте суттєво – на $15, до $31/т.

За словами джерела, Coral Energy вже почала вести переговори і консультації з діючими контрактотримачами палива Роснафти в Україні.

Coral Energy Group (ОАЕ) вже працює на українському ринку нафтопродуктів. У 2020 році компанія поставила 276 400 т дизпалива. Оператором Coral Energy Group в Україні є компанія Алпен Трейд, яка веде продаж у великому і дрібному опті.
  • 15 березня швейцарський трейдер Proton Energy Group S.A. заявив, що припиняє поставки нафтопродуктів в Україну з 1 квітня. Близько 85% поставок Proton Energy Group S.A. здійснює за річними терм-контрактами. Клієнтами є найбільші гравці ринку України: Wexler Group, ОККО, WOG, KLO, Glusco тощо.
  • 18 березня в уряді заявили, що ризиків дефіциту палива немає і напрацьований план для заміщення поставок на ринку.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини