RU

Постачання нафти і газу з Азербайджану в Україну можуть значно зрости

28.10.2010, 17:00

Україна і Азербайджан відпрацюють стратегічний договір, який передбачатиме збільшення обсягу постачань азербайджанських нафти і газу в Україну. Про це повідомив Президент України Віктор Янукович під час спільної прес-конференції з Президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

"Ми домовилися про те, що створимо спільну робочу групу, яка відпрацює стратегічний договір між нашими країнами, що передбачатиме значне збільшення обсягів енергетичних ресурсів з Азербайджану в Україну. Ми відпрацюємо механізми, як ця програма буде працювати", - сказав В.Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Янукович також зазначив, що сторони не виключають того, що така співпраця буде поширюватися і на треті країни - наприклад, Росію, країни Прикаспійського регіону.

"Сьогодні питання диверсифікації енергетичних ресурсів стоїть на порядку денному дуже гостро. Ми вважаємо, що Азербайджан має дуже велику перспективу збільшення видобутку і нафти, і газу, і ми бажаємо нашим друзям, щоб вони якомога швидше цю перспективу розширювали", - додав Президент України.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини