RU

Пост-коронавірусна економіка: тотальна роботизація і падіння цін - прогноз ЄЦБ

06.07.2020, 14:19
Пост-коронавірусна економіка: тотальна роботизація і падіння цін - прогноз ЄЦБ - Фото
Крістін Лагард.Depositphotos

Головними наслідками пандемії COVID-19 на світову економіку стануть швидка роботизація та автоматизація всіх галузей, більш короткі ланцюжки поставок і падіння цін на більшість товарів і послуг. Про це  заявила директор Європейського центробанку  Крістін Лагард під час онлайн прес-конференції.

Перехід на нову економічну модель у наступні два роки негативно позначиться на рівні зайнятості та виробництві, додала Лагард. Також варто очікувати посилення дефляції у розвинених економіках протягом перехідного періоду.

За словами Лагард, у період коронакризи буде зруйновано 35% існуючих ланцюжків поставок товарів у світі.

Використання роботів і автоматизованих сервісів збільшиться на 70-75% в найближчі кілька років. Уже сьогодні відзначається значне зростання онлайн платежів у європейських країнах, акцентувала директор ЄЦБ. Вона додала, що активна діджиталізація прискорить створення єдиного європейського цифрового ринку.

Коронакриза також посилить економічну нерівність серед населення, попередила Лагард.

  • 22 березня американський фінансовий аналітик Гері Шиллінг у колонці для Bloomberg  назвав 10 особливостей світової економіки після коронавірусу.
  • Час змін: які компанії отримають усі лаври після коронакризи. Думка Наталії Морозової, керівника Havas Creative Group Ukraine.
  • 24 червня МВФ погіршив прогноз падіння світової економіки в 2020 році ще на 2%

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини