Пошук голови правління Укрнафти зупинено: Гез тепер не в.о.

26.05.2020, 09:32
Пошук голови правління Укрнафти зупинено: Гез тепер не в.о. - Фото
Олег Гез (фото: Facebook Укрнафти)

Укрнафта тимчасово припинила пошук кандидата на посаду голови правління, обравши на цю посаду Олега Геза

Наглядова рада ПАТ "Укрнафта" 20 травня обрала на посаду голови правління компанії Олега Геза, який з 1 травня 2019 року тимчасово виконує обов'язки голови правління товариства.

Як повідомляє прес-служба компанії, на позачерговому засіданні було прийняте рішення припинити проведення конкурсу з пошуку кандидатів на посаду голови правління Товариства в зв'язку зі зміною поточної економічної ситуації і в зв'язку з припиненням проведення конкурсу.

"Після припинення дії чинників, що зумовили прийняття зазначеного рішення, буде розглянуте питання про проведення нового конкурсу", - наголошується в повідомленні.

Зараз очікується узгодження трудових умов працевлаштування Геза на посаді голови правління товариства.

У компанії пояснили, що основний етап відбору кандидатів і проведення співбесід з ними припав на початок пандемії в світі і введення Україною обмежень, пов'язаних із карантином.

  • З 30 квітня 2019 року наглядова рада Укрнафти припинила повноваження голови правління Марка Роллінза, тимчасово в. о. був призначений Олег Гез, який із жовтня 2017 року обіймав посаду виконавчого віце-президента Укрнафти з питань збуту. Олег Гез прийшов до Укрнафти в 2016 році. За даними профільного видання enkorr, Гез є креатурою Фелікса Луньова, який курирує комерційний блок компанії. Раніше Гез тривалий період працював безпосередньо під керівництвом Луньова в групі компаній ТНК і ТНК-ВР в Україні.
  • 50%+1 акція Укрнафти належить НАК "Нафтогаз України". Ще 42% володіють компанії групи "Приват" Ігоря Коломойського і його партнерів. "Приват" здійснює операційний контроль над Укрнафтою з лютого 2003 року. Станом на початок 2020 року борг Укрнафти з податків, з урахуванням штрафів і пені, оцінювався в 30 млрд грн.

Читайте російською: Поиск главы правления Укрнафты остановлен: Гез лишился приставки и.о.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?