RU

Пошук голови правління Укрнафти зупинено: Гез тепер не в.о.

26.05.2020, 09:32
Пошук голови правління Укрнафти зупинено: Гез тепер не в.о. - Фото
Олег Гез (фото: Facebook Укрнафти)

Наглядова рада ПАТ "Укрнафта" 20 травня обрала на посаду голови правління компанії Олега Геза, який з 1 травня 2019 року тимчасово виконує обов'язки голови правління товариства.

Як повідомляє прес-служба компанії, на позачерговому засіданні було прийняте рішення припинити проведення конкурсу з пошуку кандидатів на посаду голови правління Товариства в зв'язку зі зміною поточної економічної ситуації і в зв'язку з припиненням проведення конкурсу.

"Після припинення дії чинників, що зумовили прийняття зазначеного рішення, буде розглянуте питання про проведення нового конкурсу", - наголошується в повідомленні.

Зараз очікується узгодження трудових умов працевлаштування Геза на посаді голови правління товариства.

У компанії пояснили, що основний етап відбору кандидатів і проведення співбесід з ними припав на початок пандемії в світі і введення Україною обмежень, пов'язаних із карантином.

  • З 30 квітня 2019 року наглядова рада Укрнафти припинила повноваження голови правління Марка Роллінза, тимчасово в. о. був призначений Олег Гез, який із жовтня 2017 року обіймав посаду виконавчого віце-президента Укрнафти з питань збуту. Олег Гез прийшов до Укрнафти в 2016 році. За даними профільного видання enkorr, Гез є креатурою Фелікса Луньова, який курирує комерційний блок компанії. Раніше Гез тривалий період працював безпосередньо під керівництвом Луньова в групі компаній ТНК і ТНК-ВР в Україні.
  • 50%+1 акція Укрнафти належить НАК "Нафтогаз України". Ще 42% володіють компанії групи "Приват" Ігоря Коломойського і його партнерів. "Приват" здійснює операційний контроль над Укрнафтою з лютого 2003 року. Станом на початок 2020 року борг Укрнафти з податків, з урахуванням штрафів і пені, оцінювався в 30 млрд грн.

Читайте російською: Поиск главы правления Укрнафты остановлен: Гез лишился приставки и.о.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини