RU

Порушили політику "єдиного голосу". Шевченко пояснив причину догани Рожковій і Сологубу

08.10.2020, 11:03
Порушили політику
Кирило Шевченко (Фото: пресслужба НБУ)

Заступники голови Національного банку України (НБУ) Катерина Рожкова та Дмитро Сологуб порушили політику "єдиного голосу", що могло порушити взаєморозуміння між НБУ і міжнародними партнерами. Про це заявив zn.ua глава НБУ Кирило Шевченко, коментуючи догану своїм заступникам.

"Для мене невід'ємна складова успіху на будь-якій посаді – це командна гра. І її частиною є комунікація. Як ви знаєте, основою взаємодії Національного банку із суспільством, бізнесом, міжнародними партнерами є стратегія комунікацій. Ця стратегія була затверджена ще до того як я почав працювати в Національному банку", – заявив Шевченко.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

За його словами, стратегія є обов'язковою для всіх співробітників і одним з її принципів є політика "єдиного голосу" (One voice policy). Вона передбачає, що команда НБУ повинна дотримуватися єдиної позиції, уникати розбіжностей у комунікаціях.

"Адже неузгодженість у комунікаціях членів однієї команди формує в учасників ринку невірні очікування, а відповідно і не сприяє побудові довіри до дій центрального банку", – додав Кирило Шевченко.

Глава НБУ зазначив, що висловлювання контрастних поглядів різними членами однієї команди може нашкодити взаєморозумінню з міжнародними партнерами, особливо це актуально на тлі діалогу України з МВФ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини