RU

Портнов не бачить у "Нортіми" шансів через суд отримати ОПЗ

30.09.2009, 10:31

В компанії "Нортіма", переможця скасованого аукціону з приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ), немає шансів довести свою правоту у суді. Так вважає колишній керівник Фонду державного майна України, народний депутат від БЮТ Андрій Портнов. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Вважаю, що це буде серйозною судовою тяганиною. Всі сторони процесу мають право на свою точку зору і захист своїх прав, якщо вони вважають їх порушеними. Моя особиста точка зору: опоненти держави, опоненти уряду не мають судової перспективи в цьому процесі", - сказав А.Портнов.

Напередодні бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що збирається судитися за право володіти ОПЗ. "Ми звернемося до судів з вимогою визнати ТОВ "Нортіма" переможцем і віддати їй завод за тією ціною, за якою вона виграла конкурс. І ми від цього не відступимо. Завод був, є і буде українським", - сказав він.

Крім того, в компанії повідомили, що будуть вимагати в суді від Кабінету Міністрів і Фонду держмайна відшкодування збитків.

Нагадаємо, 29 вересня комісія ФДМУ відмінила результати конкурсу з приватизації ОПЗ. Раніше у той самий ТОВ "Нортіма" виграло конкурс-аукціон з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод", запропонувавши на 1 млрд.грн. більше суми, заявленої Фондом державного майна - суму у 5 млрд.грн.

Нагадаємо також, що заявки Фонду на участь в конкурсі подали три компанії: ТОВ "Азот-Сервіс", ТОВ "Нортіма" і ТОВ "Фрунзе-Флора". ТОВ "Нортіма" представляє інтереси відомого українського бізнесмена І.Коломойського.

Одеський припортовий завод: довідка і добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини