RU

Порошенко вклав у фонтан більше 6 млн.грн.

23.04.2012, 09:44
Порошенко вклав у фонтан більше 6 млн.грн. - Фото
Фото: vk.com/fontan4ik
У модернізацію найбільшого в Європі плавучого, світломузичного Фонтана Рошен, розташованого у Вінниці в руслі річки Південний Буг, корпорація Рошен і Фонд Петра Порошенка інвестували понад 6,5 млн.грн. Про це сказав учора на брифінгу засновник Фонду, міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.

Як повідомляє УНІАН, 22 квітня Фонтан Рошен відновив свою роботу після зими, і була презентована нова шоу-програма. За словами Порошенка, сьогодні вінничани зможуть побачити абсолютно новий фонтан.

"Ми можемо стверджувати, що фонтан став справжньою візитівкою не тільки нашого міста, а й України. Недавно, будучи в Йорданії з державним візитом Король подарував мені книгу арабською мовою, видану після відвідування їх фахівцями України. У книзі була єдина картинка, присвячена Україні , - це був наш вінницький фонтан", - зазначив Порошенко.

Зокрема, як підкреслив міністр, за цю суму була проведена модернізація фонтану: встановлено три додаткові лазерні системи, що значно збільшує кількість спецефектів і дозволяє зробити його шоу-програму різноманітнішою.

Крім того, Порошенко зазначив, що на Набережній Рошен в 2012 році були прокладені додаткові кабельні системи; встановлені акустичні системи й допоміжні системи звуку, що дозволяють посилити якість і сприйняття самої шоу-програми фонтана. Встановлена й нова система зрошення газонів, проведено благоустрій Набережної і майже завершено її озеленення.

Під час свята перед гостями виступила група французьких повітряних барабанщиків Mobіlissimo, які вперше в Україні презентували своє шоу.

Нагадаємо, найбільший в світі річковий світломузичний фонтан на відкритих водоймищах і реконструйована Набережна Roshen були відкриті 4 вересня 2011 року. Тоді на це урочисте дійство зібралося понад 70 000 чоловік. Розташований в руслі річки Південний Буг фонтан має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м, він обладнаний лазерною установкою, що дозволяє демонструвати анімаційні ролики безпосередньо на струменях фонтану.

Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект був повністю реалізований за рахунок інвестиції Фонду Порошенка. Його загальна вартість перевищує 70 млн.грн.

Досьє на Петра Порошенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини