RU

Порошенко: Україна може вийти в лідери світової економіки

14.09.2012, 12:55
Порошенко: Україна може вийти в лідери світової економіки - Фото
Петро Порошенко
Україна має унікальну можливість увійти в число лідерів світової економіки в найближчі 10 років. Ця можливість пов'язана з розвитком українського агросектору. Про це міністр економічного розвитку України Петро Порошенко заявив у ході дискусії "Майбутнє світової економіки" на 9-й Ялтинській щорічній зустрічі YES.

"Якщо раніше світом правили країни, які мають нафту і газ, то в найближчому десятилітті лідерство перейде до "країн зерна і води "- тобто, до країн, які володіють великими продовольчими ресурсами і розвиненим агросектором. І тут Україна знаходиться в унікальному становищі", - сказав Порошенко, якого цитує прес-служба YES.

Однак, все залежить від того, як Україна скористається цією перевагою, підкреслив міністр. "Багато що залежить від того, як ми підвищимо довіру інвесторів, як ми підвищимо продуктивність праці", - зазначив він. Ключовими завданнями для України міністр вважає створення комфорту для інвесторів, забезпечення права власності, боротьбу з корупцією, дотримання верховенства права. "Головне - коли інвестор приходить в Україну, він повинен почувати себе безпечно і комфортно", - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, 9-а Ялтинська щорічна зустріч "Україна і світ: долаючи завтрашні виклики разом" проходить з 13 по 16 вересня 2012 р. в Лівадійському палаці Ялти. Більше 200 провідних представників політичних, ділових і громадських кіл з більш ніж 20 країн світу обговорять основні глобальні виклики та їхній вплив на Європу, Україну та світ.

Досьє на Петра Порошенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини