RU

Порошенко сподівається на відновлення серії "Русланів"

28.05.2012, 14:50
Порошенко сподівається на відновлення серії
Ан-124 "Руслан"
Україна і Російська Федерація повинні об'єднати зусилля для якнайшвидшої підготовки й підписання міжурядової угоди про реалізацію державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків Ан-124 "Руслан". Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко на засіданні українсько-російської міжпарламентської комісії зі співробітництва в понеділок у Воронежі.

"Стоїть питання про готовність і підписання між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації угоди про реалізацію заходів державної підтримки відновлення серійного виробництва літаків Ан-124. Необхідно продемонструвати синергію зусиль урядів Україні і Росії", - заявив Порошенко, якого цитує Інтерфакс-Україна. Міністр також наголосив на необхідності спільно працювати над проблемами, що склалися в сфері авіабудування, зокрема, щодо спільного виробництва Ан-148 і його модифікацій.

За словами Порошенка, ці літаки мають дуже високу собівартість виготовлення, її необхідно знизити. Він також підкреслив необхідність забезпечення завершальних робіт по проекту створення літака Ан-70.

За словами українського міністра, разом з російською стороною потрібно визначити джерела та обсяги фінансування для підготовки серійного виробництва цих літаків.

Як повідомив Порошенко, в даний час українська сторона готує законопроект про внесення змін до держбюджету для фінансування випуску літаків Ан-70. За його словами, в даний час продовжується виготовлення двох Ан-70.

Ан-124 "Руслан" - транспортний літак розробки ОКБ ім. Антонова. Є найбільшим серійним транспортним літаком у світі по вантажопідйомності. Виробництво "Русланів" в Росії було зупинено в середині 1990-х років. Вантажопідйомність літака - 120 000 кг, довжина: 69,1 м, розмах крила: 73,3 м, висота: 21,1 м.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини