RU

Порошенко: на мій бізнес тиснуть, як і на будь-який інший

28.12.2011, 12:23
Порошенко: на мій бізнес тиснуть, як і на будь-який інший - Фото
Порошенко вважає, що умови ведення бізнесу в Україні погіршилися
Екс-міністр закордонних справ Петро Порошенко заявляє, що його бізнес потерпає від тиску державних органів так само, як і будь-який бізнес в Україні. Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

"Умови ведення бізнесу в Україні значно погіршилися. Не тільки і не стільки тому, що в Україні існує політичний тиск на бізнес. Він дуже вибірковий і менш поширений, ніж це було, наприклад, в 2003-2004 роках. Але у нас значно збільшився аморальний, корупційний... тиск. Через безсовісні, хабарні апетити всіх без винятку чиновників ведення бізнесу для багатьох підприємців, на жаль, стає неможливим", - сказав Порошенко в ефірі 5-го каналу, якого цитує Экономическая правда.

На питання, яким чином йому вдалося уникнути тиску з боку державних органів на його бізнес, Порошенко відповів: "Всі підприємства концерну є предметом такого ж тиску, як і вся економіка України. Вони не є предметом особливого тиску. Тиснуть так само, як і на всіх інших".

На запитання, як він ставиться до того, що його називають "шоколадним королем", Порошенко відповів: "Мені не подобається це. Я думаю, що діяльність швейцарської компанії "Нестле", її приналежність Швейцарії, є символом національної гордості. Але інтонація мені не додає радості...".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини