RU

Порошенко запевняє, що "Промінвестбанк" не залишать напризволяще

30.09.2008, 15:42

Незважаючи на те, що банківській системі на сьогодні нічого не загрожує, події, що відбуваються навколо "Промінвестбанку", дійсно можуть спричинити за собою і деякі кризові явища, але Національний банк України цього не дозволить. Про це сьогодні під час "круглого столу", присвяченого обговоренню ситуації із світовою економікою, заявив голова Ради Нацбанку Петро Порошенко.

П. Порошенко запевнив, що "ми (НБУ, - ред.) не дамо нікому спекулювати інтересами сотень тисяч або мільйонів вкладників". "Ми нікому не віддамо банк, який має дуже серйозне стабільне становище, який не грається зі споживчими кредитами, у якого надійний кредитний портфель, інструменти, до яких входять і великі гроші, великі люди в кабінетах влади, ми не дамо реалізувати сценарії… щоб люди забирали вклади з "Промінвестбанку", - наголосив П. Порошенко, слова якого наводить УНІАН.

Глава Ради Нацбанку також відзначив, що внаслідок реалізації таких сценаріїв постраждає не банк і не ті, хто їх організовує (сценарії, - ред.), а вкладники, які розірвуть договори, заплатять штрафні санкції і вкладуть свої гроші в інші менш надійні банки.

Крім того, П. Порошенко запевнив, що "банківській системі сьогодні нічого не загрожує". За його словами, висновки експертів, щодо слабкості фінансово-банківської сфери в українській економіці, не відповідає дійсності. "Я хотів би запевнити, що це не так. На сьогодні рівень ліквідності банківської системи, рівень проблемних кредитів досить низький", - наголосив П. Порошенко, додавши, що не варто панікувати з цього приводу.

Досьє на Петра Порошенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини