RU

Порошенко закликає підтримати банківську систему зі стабфонду

21.10.2008, 15:41

Кошти стабілізаційного фонду потрібно передусім спрямовувати на рекапіталізацію банківської системи України. Про це сьогодні заявив глава ради Нацбанку України Петро Порошенко на зустрічі Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з бізнес-елітою країни.

"Ми можемо заявити, що внаслідок наших консультацій з урядом, з Радою національної безпеки ми сподіваємося знайти взаєморозуміння у парламенті щодо того, що ті кошти, які сьогодні консолідуються, кошти стабілізаційного фонду насамперед мають бути спрямовані на своєчасне державне втручання у рекапіталізацію банківської системи", - сказав П. Порошенко, слова якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він покликався на узгоджений план дій лідерів європейських країн: "Ви не побачите тут ніякої бюджетної підтримки окремої галузі. Підтримується фінансова система, через яку уряди впливають на підтримку будь-якої галузі, в якій виникають проблеми. Тому коли останнім часом політики міркують про те, що нам треба підтримувати - банківську систему або реальну економіку - це питання беззмістовне і непрофесійне. Треба підтримувати реальну економіку через стабільну і надійну банківську систему".

Досьє на Петра Порошенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини