RU

Порошенко: Україна почне виходити з кризи у 2010 році

28.09.2009, 10:53

Українська економіка почне виходити з кризи у 2010 році. Про це заявив голова Ради Національного банку України (НБУ) Петро Порошенко в своєму виступі на саміті "Ялтинської європейської стратегії" (YES).

Зокрема, П.Порошенко вказав, що Україна завмерла перед президентськими виборами… "Але я вважаю, що вже в наступному році економіка почне виходити з кризи", - цитує голову Ради НБУгазета "Дело".

За словами П.Порошенка, незважаючи на "найсильніший удар світової кризи по українській промисловості і банківському сектору, українці наразі не відчувають серйозного погіршення свого фінансового становища".

Він також вважає важливим моментом, що на країну не тисне великий зовнішній борг. "Держборг акуратно виплачується урядом, а 70% комерційного боргу, який повинен був бути погашений у цьому році, реструктуризировано і призначено нові терміни його виплати", - вказав Голвоа Ради НБУ.

Крім того, П.Порошенко наголосив, що всі бюджетні витрати у повній мірі покриваються урядом. "Інша справа, за рахунок яких джерел відбувається це фінансування, і які будуть наслідки для соціального сектору в майбутньому. Тому я зіставляю соціальну нестабільність нарівні з крахом низки банків до основних економічних ризиків для країни в майбутньому", - сказав він.

Петро Порошенко: біографія і добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини