RU

Порошенко почав переписувати кондитерський бізнес на сина

07.11.2019, 10:52
Порошенко почав переписувати кондитерський бізнес на сина - Фото
Олексій Порошенко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

П'ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Рошен на старшого сина Олексія. Про це повідомляє проект Центру протидії корупції (ЦПК) "Відкритий реєстр національних громадських діячів".

Порошенко у своїй декларації перед звільненням із посади 20 травня відзначав себе бенефіціарним власником ТОВ Центрально-Європейська кондитерська компанія (ЦЕКК) і залишався ним як мінімум до 1 жовтня.

Аналітики ЦПК виявили, що станом на 6 листопада бенефіціаром компанії вже є Порошенко Олексій Петрович - старший син Петра Порошенка. Це підтверджує Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР).

За даними реєстру, контроль над ЦЕКК перейшов до Порошенка-молодшого в результаті отримання корпоративних прав на нідерландську ROSHEN EUROPE B.V., яка володіє 85% ЦЕКК. Раніше ROSHEN EUROPE B.V. також належала Порошенку-старшому, згідно з його останньою декларацією.

У той же час бенефіціарний власник почав змінюватися і у тих підприємств, де ТОВ ЦЕКК є засновником. Зокрема, ТОВ Рошен де люкс, ДП КК Рошен, ТОВ Рошен-Волинь, ТОВ Рошен Світ та інші, які декларував Порошенко. У них колишнього президента також замінив його син.

Однак Порошенко-старший все ще залишається бенефіціарним власником інших підконтрольних ЦЕКК підприємств: ТОВ Рошен-Столиця, ПрАТ Київська кондитерська фабрика Рошен.

Читайте російською: Порошенко начал переписывать кондитерский бизнес на старшего сына

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини