RU

Порошенко обіцяє обнародувати доходи Стельмаха

07.10.2009, 13:53

У Раді НБУ обіцяють надати Верховній Раді інформацію про доходи голови Національного банку України Володимира Стельмаха. Про це сьогодні заявив голова Ради НБУ Петро Порошенко, відповідаючи на питання народних депутатів в парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, П.Порошенко повідомив, що заробітна плата голови Нацбанку становить 13 тис. 800 грн. в місяць.

"Далі йдуть нарахування. Про ці нарахування ми інформацію не отримали. На засіданні Ради я, на прохання трьох членів ради, вніс це питання в порядок денний. І відразу ж після розгляду цього питання на засіданні ради ми проінформуємо вас і всю Верховну Раду про результати розгляду цього питання", - заявив П.Порошенко, відповідаючи на питання народного депутата від БЮТ Миколи Томенка.

Нагадаємо, раніше заступник Голови Верховної Ради, народний депутат від фракції БЮТ Микола Томенко попросив Раду НБУ перевірити факти щодо підвищення у 1,5-2 рази зарплати вищого керівного складу НБУ і дати роз'яснення щодо доцільності і обґрунтованості такого підвищення в умовах економічної кризи.

Володимир Стельмах: біографія і добірка новин>>>
Петро Порошенко: біографія і добірка новин>>>
Микола Томенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини