RU

Попит на євробонди Нафтогазу перевищив пропозицію у 3 рази

05.11.2019, 16:25
Попит на євробонди Нафтогазу перевищив пропозицію у 3 рази - Фото
Фото: depositphotos.com

НАК Нафтогаз України 4 листопада провела розміщення семирічних єврооблігацій на $500 млн, попит на які перевищив пропозицію майже втричі. Про це у Facebook написав глава компанії Андрій Коболєв.

"Піковий попит на папери компанії перевищив пропозицію у 2,9 рази. Вартість розміщення лише на 127 базисних пунктах дорожча суверенного боргу України. Це найнижчий спред усіх випусків державних компаній у цьому році", - підкреслив Коболєв.

Він наголосив на важливості такого результату в контексті відділення газотранспортної системи, одного з найбільших джерел доходів компанії, і невизначеності ситуації з продовженням контракту з транзиту російського газу.

Очікується, що гроші надійдуть 8 листопада, після завершення всіх юридичних процедур. "Кошти будуть витрачені на загальні корпоративні цілі, включно з погашенням більш дорогих зобов'язань попередніх періодів. Працюємо над зменшенням вартості кредитного портфеля компанії", - додав Коболєв.

  • 4 листопада було визначено ціну 7-річних єврооблігацій Нафтогазу на загальну суму $500 млн на рівні 7,625% річних.
  • У липні 2019 року Нафтогаз розмістив два випуски єврооблігацій: на суму 500 млн євро з погашенням у 2024 році та на суму $335 млн із погашенням у 2022 році.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини